16.10.2011 11:29

RÁDIOFREKVENCIA TVÁRE A TELA - NECHIRURGICKÝ LIFTING

Rádiofrekvencia je novodobou bezbolestnou a neinvazívnou metódou, ktorá je nazývaná NECHIRURGICKÝM LIFTINGOM. Ošetrenie technológiou rádiofrekvencie je prehrievanie hlbších vrstiev kože, ktoré vedie ku vypnutiu kože a stimulácii tvorby kolagénu t.j. novotvorbe kožného väziva KOLAGÉNU, ktorý určuje vzhľad našej kože.

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez povrch pokožky, bez toho aby ho akokoľvek poškodila. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pokožke. V kombinácii s kozmetickými prípravkami essential je dosiahnutý vynikajúci efekt v krátkej dobe. 
Ošetrenie je prevádzané rádiofrekvenčným prístrojom DERMOHEAT od spoločnosti SORISA a je jedným z najmodernejších prístrojov na trhu.

 

TVÁROVÁ RÁDIOFREKVENCIA

Ošetrenie je ideálne pre osoby s ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu. Ošetrenie trvá 10 - 45 minút.

 

TELOVÁ RÁDIOFREKVENCIA

Ošetrenie je ideálne pre osoby, ktoré chcú spevniť a vypnúť pokožku na rôznych častiach tela / brucho, boky, stehná, zadok, chrbát ... /. Výrazné výsledky sú aj pri celulitíde, striách a na miestach kde v dôsledku rýchleho úbytku váhy následne došlo k strate svalovej hmoty a ochabnutiu pokožky. Ošetrenie trvá 25 - 45 minút.
 
Výhodou  ošetrenia je, že klient sa môže vrátiť k bežným denným aktivitám. Ošetrenie nie je jednorázové, treba ho podstúpiť opakovane, aby sa dostavil želaný efekt. Ideálne je potrebné absolvovať 4 až 6 ošetrení v časovom rozpätí 1 - 3 týždňov. Najviditeľnejší efekt sa dostaví 6 mesiacov po poslednom ošetrení a je viditeľný na napätej koži a vyhladených vráskach. K efektu vypnutia dochádza postupne približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení, výsledky sú viditeľné po dobu približne 2 rokov. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov. 

 

KONTRAINDIKÁCIE

Tehotenstvo a laktácia, vážne srdcové ochorenie, poruchy zrážanlivosti krvi, ochorenia spojivového tkaniva, rakovina, nedávne kolagénové výplne, osoby s kovovými implantátmi v tele. 
 

 

—————

Späť


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00