22.05.2011 10:26

FOTODEPILÁCIA

 

NAJPOHODLNEJŠIA, NAJISTEJŠIA A NAJÚČINNEJŠIA DEPILAČNÁ METÓDA NA TRHU!

Fotodepilácia pulzným svetlom patrí k modernej technike, ktorá bezpečne trvale redukuje nežiadúce ochlpenie z akejkoľvek časti ľudského tela. Fotodepilácia je takmer bezbolestnou depiláciou s viditeľnými výsledkami už od prvého ošetrenia. U vysokého percenta chlpkov (až 80-90%) sa jedná o výsledky definitívne potom, čo bolo vykonaných niekoľko ošetrení. Fotodepilácia je určená ako pre ženy, tak pre mužov.

 

KONTRAINDIKÁCIE
Tehotenstvo, čerstvo opálená pokožka, užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, aktuálné užívanie liekov na riedenie krvi, epilepsia, diabetes, zlé hojenie pokožky v minulosti, alergia na svetlo. Neošetrujú sa tetované partie, materské znamienka apod..
 
PRED OŠETRENÍM
Je nutné rešpektovať obdobie 15-20 dní, behom čoho chlpy, ktoré si prajete odstrániť, nesmú byť depilované vytrhávaním. chlpy v tomto období len holte. Na ošetrenie nechoďte ten istý deň čerstvo oholený v partiách, ktoré chcete depilovať. Nedoporučuje sa, aby ste sa opaľoval/a na slnku alebo v soláriu po dobu 2-4 týždne pred ošetrením. 
 
OŠETRENIE
Spočíva v nasledujúcich krokoch: 
• oholenie jednorázovou žiletkou • aplikácia studeného gelu, ktorý ochladzuje pokožku • aplikácia sveteľných impulsov  (počas aplikácie sú vaše oči chránené špeciálnými okuliarmi) • po ukončení sa odstráni gel, očistí sa ošetrovaná zóna a v prípade potreby sa na pokožku natrie ukľudňujúci gel

 

PO OŠETRENÍ 
Chlp zostáva i naďalej v pokožke, ale po niekoľkých dňoch sám vypadne. Pokiaľ nechcete čakať, až vypadne prirodzene, môžete ho pinzetou alebo ručně odstrániť až po 5 dňoch nie skôr. Chlp pôsobí ako ochranná bariéra proti zapáleniu. 

 

FREKVENCIA A POČET OŠETRENÍ 
Počet potrebných ošetrení je závislý na rôznych faktoroch (farba chlpu a pokožky, depilovaná oblasť apod.). Väčšina klientov potrebuje 5-8 ošetrení pre dosiahnutie očakávaných výsledkov. Všeobecne je možné doporučit depiláciu v tvárovej časti každých 4-6 týždňov. V prípade depilácie tela sa jedná o interval 6-8 týždňov. 

 

VÝSLEDKY OŠETRENIA
Po ukončení všetkých sedení môžeme dosiahúť trvalého odstránenia chlpov. Percento úspešnosti je 85%. Neodstránené chlpy sú jemnejšie, slabšie. Najlepšie výsledky sú dosahované u tmavších chlpov, depilácia svetlejších chlpov je zdĺhavejšie a obtiažnejšie kvôli nízkemu obsahu melanínu v chlpe. V prípade, že po absolvovaní 8 ošetrení v doporučených intervaloch nebude dosiahnutý požadovaný výsledok, získate nárok na ďalšie ošetrenie zadarmo.  
  

—————

Späť


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00