29.07.2011 20:41

ENZYMATICKÁ REGENERÁCIA PLETI

 

" KÚSOK PRÍRODY PRE VÁS "

 

BIOFÁZA ako metóda enzymatickej regenerácie je jedinečnou, veľmi účinnou metódou prírodného ošetrenia pleti a pokožky pre kozmetičky, masérov, fyzioterapeutoí aj pre domácu starostlivosť. Je založená na regenerácii a aktivácii enzýmov - životne dôležité  pre ľudský organizmus.  Enzýmy sú látky, ktoré umožňujú život. Spúšťajú a urýchľujú všetky biochemické reakcie, ktoré sa uskutočňujú v každom živom organizme. Podieľajú sa na všetkých životnedôležitých procesoch látkovej premeny /metabolizme/, na odstraňovaní starých opotrebovaných buniek aj na ich náhrade novými bunkami, na liečení všetkých druhov rán a  zápalov, na správnej funkcii cievneho, imunitného a lymfatického systému, ktorý sa významnou mierou podieľa na detoxikácii organizmu.
 
ÚČINKY PRODUKTOV RADY BIOFÁZA:

 

 • AKTIVÁCIA ENZÝMOV TELU VLASTNÝCH
 • REVITALIZÁCIA A VYHLADENIE PLETI
 • STIMULÁCIA OBNOVY KOŽNÝCH BUNIEK
 • REDUKCIA VRÁSOK
 • ZVÝŠENÁ ELASTICITA PLETI A POKOŽKY
 • ZVÝŠENÁ HYDRATÁCIA
 • PODPORA ROVNOMERNÉHO SFARBENIA PLETI
 • ZDRAVÝ A MLADISTVÝ VZHĽAD PLETI
 • ZLEPŠENIE STAVU CELULITÍDY
 • ZLEPŠENIE VZHĽADU JAZIEV
 • DETOXIKÁCIA ORGANIZMU
 • ODSTRÁNENIE ENERGETICKÝCH BLOKÁD
 • ODSTRÁNENIE SVALOVÝCH SPAZIEM
 

BIOFÁZA 

/AHA - kyselina mliečna, zmesy esenciálnych olejov s prevahou oleja podľa názvu séra/
 
Hromadenie toxických látok a nedostatočná výživa buniek sa okrem zdravotných dopadov prejavuje aj na vzhľade pleti. Objavujú sa predčasné známky starnutia ako je nedostatočná hydratácia, celulitída, tvorba vrások, ztrata elasticity, povädnutá pleť, zvýšená citlivosť, alergie, ekzémy, zápaly a opuchy. Prípravky rady Biofáza pomáhajú zaktivovať príslušné enzýmy ovplivňujúce tok lymfy a krvi a podporujú tak odvod toxických látok z tkaniva a prívod výživných látok k bunkám v mieste aplikácie. Prípravky sú určené pre kozmetické ošetrenie pleti, liečeniu zápalov a rán, k masážam, fyzioterapeutickému použitiu a tiež domácemu použitiu.
 
/Súčasťou ošetrenia je povrchové čistenie, aplikácia sérum GERÁNIUM PROFI - antioxidačné, podporuje prekrvenie, sérum TYMIÁN PROFI - chladivý účinok, podporuje lymfatickú cirkuláciu, LOTION PROFI - obsahuje kyselinu mliečnu, kompozícia sér  BAZALKA - prekrvuje, hydratuje, proti vráskam, ŠALVIA -  vhodná pre mastnú pleť, pleť s akné, rozpúšťa tuky, vhodná pri poruchách pigmentácie, CALENDULA - hojivý účinok pri infekciách pokožky, zápaloch a podráždeniach, LEVANDUĽA - vhodná pre citlivú pleť a ukľudnenie a pri rozšírených žilkách, SANTAL- antitoxický, chladivý účinok, odďaľuje predčasné starnutie pleti, vhodný pre suchú, zrelú a atonickú pleť, šupinatú a unavenú,  KORIANDER - vhodný pre tzv. biele typy, dodáva pleti lesk a pružnosť, stimulácia ochabnutej pokožky, uvoľňuje, ukľudňuje pokožku so zlou hojivosťou, TÚJA - reguluje tok lymfy, zväčšené póry a opuchy, podpora lymfatického systému a odplavovania nežiadúcich usadenín, vhodná pri začínajúcich stavoch rosacei,MASÁŽ TVÁRE, KRKU a DEKOLTU - výber masážneho oleja podľa typu pleti,MASKA na tvár  podľa typu pleti/       
 
 Dĺžka ošetrenia: 75 minút
                                                     
                                                                                     Cena ošetrenia: 25 €

   

 

—————

Späť


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00