05.04.2011 12:15

NOVÉ KOMPLETNÉ OŠETRENIA

MULTIBALANCE 

/izoflavóny irisu, Pentavitin, kyselina hyalúronová, sójové proteíny, extrakt z húb Shitake, púpalkový olej, jojobový olej, avokádový olej, olej z makadámových orieškov, vitamín E, Cupuaqo maslo, planktónový extrakt, nevädzová voda, D-pantenol/

 

Multi-Lift Anti-Age ošetrenie pre náročných. Systém starostlivosti proti známkam času. To aká je pokožka hladká závisí aj od ženských hormónov /estrogénu a progesterónu/, ktorých telu vlastná produkcia klesá po 35-tom roku života. Práve klesajúca aktivita hormónov urýchľuje starnutie pokožky. Nová generácia rastlinných fytohormónov nazývaných izoflavóny, ktoré sú získané z koreňa kvetu IRISU, kombinované s modernými vysokohodnotnými účinnými látkami je schopná vyrovnať deficity pokožky. Stimuluje sa obnova buniek, obraz pokožky je viditeľne napnutejší, vrásky a línie sa zjemnia.

 

Súčasťou ošetrenia je odlíčenie, povrchové čistenie, enzymatický peeling, fluid na krk a dekolt, anti-aging koncentrát, anti-aging masáž tváre, krku a dekoltu, mikromasáž očného okolia, antistresová maska na očné okolie proti opuchom a vráskam,  vysokoúčinná liftingová maska na tvár, krk a dekolt, konečná úprava.
 
 
Dĺžka ošetrenia: 120 minút
                                                                                Cena ošetrenia: 40 €                                                                                              
 
  

THALASSO VISAGE                                                                                                                                

/morský hodváb z mušlí, Algohydrane - oligosacharidy+extrakt z rias chlorella vulgaris+morská voda, Strukturine - rastlinné proteíny LUPINE, Shea-maslo, olej z makadámových orieškov, olej z kokosového orecha, konopný olej, squalan - rastlinný z olivového oleja, Pentavitin, zelené morské bahno, extrakt zo sirôtky/        

                                                                         
Ošetrenie pre suchú a málo hydratovanú pokožku. Hodvábna hydratácia a ochranné lipidy pre perfektnú harmóniu. Kombinácia vysokoúčinných látok z mora ako je morský hodváb, omegaplankton a riasy Algohydrane ihneď vyrovná chýbajúcu hydratáciu a súčasne stratu tuku, stimuluje syntézu kolagénu a hrubá pokožka bude opäť jemná, vláčna a pružná. 
 
Súčasťou ošetrenia je odlíčenie, povrchové čistenie, jemný peeling, hydratačný aktivátor na tvár, krk a dekolt, welnes masáž tváre, krku a dekoltu, welnes maska na očné okolie, organic maska na tvár, krk a dekolt zo zeleného morského bahna.
Dĺžka ošetrenia: 90 minút
                                                                                Cena ošetrenia: 35 €                                                                                              
 

 

VITAMINÉE

/Pentavitin, vitamín A - Retinol, vitamíny skupiny B /kombucha/, provitamín B5 - D-panthenol, vitamínC, vitamín E, vitamnín F - esenciálne mastné kyseliny, vitamín H - biotin, kyselina hyaluronová, jojobový olej, Shea-maslo, alantoin/

 

Vitamíny pre zdravú krásu. Účinný boj proti voľným radikálom, ktoré vznikajú ako  dôsledok stáleho znečisťovania ovzdušia, životného prostredia, pôsobenie UV žiarenia, stresu na ľudský organizmus. Aktívne zásobovanie pokožky čistým vitamínom C, vitamínom A - Retinolom a ďaľších vitamínov pre unavenú, vystresovanú, sivastú pokožku v dôsledku fajčenia a životného štýlu. Vhodné ošetrenie pre náročnú pokožku.

 

Súčasťou ošetrenia je odlíčenie, povrchové čistenie, enzymatický peeling, vysokoúčinný koncentrát vitamínu C na tvár, krk a dekolt, masáž tváre, krku a dekoltu s učinným krémom s obsahom ovocných zložiek, maska na očné okolie, maska s čistým retinolom na tvár, krk a dekolt.

 

Dĺžka ošetrenia: 90 minút
                                                                                Cena ošetrenia: 35 €                                                                                              
 

 

 

—————

Späť


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00