23.08.2013 19:34

OXYGENOTERAPIA

 

OXYGENOTERAPIA

KYSLÍKOVÁ TERAPIA  pre vašu pleť. Ošetrenie spočíva v aplikácii vysoko koncentrovaného kyslíka v kombinácii s účinnými rastlinnými látkami, ktoré sa pod tlakom aplikujú do hlbších vrstiev pleti.  Kyslík sa aplikuje na pokožku pomocou kozmetickej tlakovej pištole do ktorej je vháňaný 95% ionizovaný kyslík. Výsledok ošetrenia pleti je okamžitý liftingový efekt už po prvej aplikácii ako aj oživená farba pleti. Ošetrenie sa dá aplikovať na tvár, krk, dekolt ako aj ruky. Ošetrenie sa môže podstúpiť v priebehu celého roka, pričom najlepších výsledkov sa dosiahne podstúpením kúry v počte opakovaní 5 až 10 krát. Odporúčané ošetrenia sú individuálne a súvisia s vekom klienta ako aj stavom pleti.

 

TYPY OŠETRENÍ

Ošetrenie spočíva v aplikácii kyslíka  pod vysokým tlakom špeciálnou pištolou v kombinácii so sérom podľa typu pleti a želaného výsledného efektu. Podľa typu podkladového séra je možné podstúpiť ošetrenie: PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM, PRE CITLIVÚ A DEHYDROVANÚ PLEŤ, PROTI  ZNÁMKAM STARNUTIA, PRE MASTNÚ PLEŤ S REGULÁCIOU MAZOTOKU.

 

Vedci ako aj plastický chirurgovia a dermatológovia sa zhodujú v názore, že predčasné starnutie pleti je spôsobené nedostatkom kyslíka v bunkách. Každá bunka nášho tela potrebuje kyslík. Od 30. roku života klesá množstvo kyslíka v našom tele a od 50. roku majú bunky v našom tele už len 50% kyslíka.  Nedostatok kyslíka je spôsobený aj fajčením, konzumáciou alkoholu, nedostatkom pohybu, stresom ako aj znečistením životného prostredia. Mikrocirkulácia a látková výmena sa znižuje, bunky sa obnovujú pomalšie a pleť tak pôsobí sinavo, stráca pružnosť a pevnosť, dostavuje sa pocit pnutia, suchosti pokožky a vznikajú vrásky. Kyslík, tak zabezpečí ochranu pleti pred voľnými radikálmi, ovplyvňuje imunitu voči vonkajším vplyvom, pôsobí proti akné, zápalom, zjemňuje vrásky, zlepšuje elasticitu pleti, aktivuje obnovu buniek, stimuluje novotvorbu kolagénu. Výstedkom je obnovená, vyhladená a prejasnená pleť, ktorej sa navráti vitalita.

 

KONTRAINDIKÁCIE:

U ľudí s onkologickými ochoreniami, závačnými srdcovými ochoreniami, ľudí ktorí majú kardiostimulátor, u  tehotných a dojčiacich žien, u ľudí s  chronickými dermatologickými ochoreniami a poranenou, začervenalou a podráždenou pokožkou, u ľudí trpiacich infekciou kože, u ľudí s oslabenou imunitou a ochoreniach ako je AIDS a HIV, u ľudí ktorí nedávno podstúpili invazívnu operáciu ...

 

OŠETRENIE

CENA

BALÍČEK 4 oš.

             SÉRUM

TVÁR

     25€

           80€

        HYALURON 

TVÁR, KRK

     30€

         100€

        HYALURON

TVÁR, KRK, DEKOLT

     35€

         120€

        HYALURON

DEKOLT

     20€

           60€

        HYALURON

 

 

—————

Späť


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00