03.07.2017 00:00

OXYGENOTERAPIA

KYSLÍKOVÁ TERAPIA  pre vašu pleť. Ošetrenie spočíva v aplikácii vysoko koncentrovaného kyslíka v kombinácii s účinnými látkami, ktoré sa pod tlakom aplikujú na pleť.  Kyslík sa aplikuje na pleť pomocou kozmetickej tlakovej pištole do ktorej je vháňaný 95% ionizovaný kyslík. Výsledok ošetrenia pleti je rozjasnenie, ukľudnenie a regenerácia tkaniva po predchádzajúcom podráždení.  Ošetrenie sa môže podstúpiť v priebehu celého roka. 

 

TYPY OŠETRENÍ

Ošetrenie spočíva v aplikácii kyslíka  pod vysokým tlakom špeciálnou pištolou v kombinácii so sérom podľa typu pleti a želaného výsledného efektu. Podľa typu podkladového séra je možné podstúpiť ošetrenie: PRE CITLIVÚ A DEHYDROVANÚ PLEŤ, PRE MASTNÚ PLEŤ S REGULÁCIOU MAZOTOKU A NAJMA PRE UKĽUDNENIE PO PREDCHÁDZAJÚCOM MANUÁLNOM  ČISTENÍ PLETI.

Vedci ako aj plastický chirurgovia a dermatológovia sa zhodujú v názore, že predčasné starnutie pleti je spôsobené nedostatkom kyslíka v bunkách. Každá bunka nášho tela potrebuje kyslík. Od 30. roku života klesá množstvo kyslíka v našom tele a od 50. roku majú bunky v našom tele už len 50% kyslíka. Nedostatok kyslíka je spôsobený aj fajčením, konzumáciou alkoholu, nedostatkom pohybu, stresom ako aj znečistením životného prostredia. Mikrocirkulácia a látková výmena sa znižuje, bunky sa obnovujú pomalšie a pleť tak pôsobí sinavo, stráca pružnosť a pevnosť, dostavuje sa pocit pnutia, suchosti pokožky a vznikajú vrásky. Kyslík, tak zabezpečí ochranu pleti pred voľnými radikálmi, ovplyvňuje imunitu voči vonkajším vplyvom, pôsobí proti akné, zápalom, zjemňuje vrásky, zlepšuje elasticitu pleti, aktivuje obnovu buniek. Výstedkom je obnovená, vyhladená a prejasnená pleť, ktorej sa navráti vitalita.

 

KONTRAINDIKÁCIE

U ľudí s onkologickými ochoreniami, závačnými srdcovými ochoreniami, ľudí ktorí majú kardiostimulátor, u  tehotných a dojčiacich žien, u ľudí s chronickými dermatologickými ochoreniami a poranenou, začervenalou a podráždenou pokožkou, u ľudí trpiacich infekciou kože.

 
 
  • REGENERÁCIA, HYDRATÁCIA

/ peeling, C-peel delivery sérum /vitamínC, kyselina hyalurónová, palmitoyl tripeptid3, výťažok z moruše bielej, panthenol//
/odlíčenie, peeling, C-peel, mezoterapia, oxygenoterapia, vlísová maska na tvár, maska na krk a dekolt, konečná úprava/

     

Dĺžka ošetrenia tvár:                      60minút         

Cena ošetrenia:                                  30 €

Aplikácia: celoročne

* Ošetrenie produktami Mediderma v nanotechnológii 

 

 

—————

Späť


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00