29.08.2013 06:03

PRESOTERAPIA

PRESOR - prístrojová lymfodrenážna masáž 

 

Ošetrenie je vhodné pre osoby so sedavým zamestnaním kedy znížením fyzickej aktivity dochádza k nedostatočnej činnosti lymfatického systému organizmu. Prístrojová lymfodrenážna masáž rieši: 
problém lymfatických a cievnych opuchuv, post-chirurgické opuchy, zadržovanie vody hlavne u osôb s problémom unavených nôh, post-traumatické opuchy, celulitída, obezita, zlepšenie výživy a obnovy pružnosti pokožky, ošetrenie po pôrode, prevencia trombózy u ležiacich ľudí, neurologické ochorenia, svalová algoneurodistrofia, nepriamo stimuluje celkovú cirkuláciu v organizme, napomáha relaxácii a všeobecnému pohodliu, po chirurgických zákrokoch ako liposukcia - je užitočná pre účinok na obehový systém a k obnoveniu normálneho stavu ošetrenej časti, všeobecná detoxikácia organizmu, prevencia obehových porúch a udržiavanie správneho obehu.
 

CHLADIVÝ ZÁBAL

/biologicky aktívne morské riasy, mentol, gáfor, výťažok z divých gaštanov, citrón, mäta. Gél neobsahuje konzervačné látky, parfém a farbivo./
Ošetrenie zapálenej, citlivej pokožky, ktorú trápia krčové žily alebo popraskané cievy. Gél sa odporúča používať pri celulitíde a na formovanie problémových partií- zadok, boky, stehná, brucho. Obsahuje mediteránsky olivový olej, ktorý pokožke navráti hydratáciu . Mentol a gáfor pokožku príjemne schladia, uvoľnia stuhnuté svalstvo a napätie a tým navrátia pokožke tela pružnosť a vitálnosť.Prírodný výťažok z divých gaštanov, citróna a olej z mäty aktívne pôsobia na jemné vlásočnice a krčové žily, zabraňujú nadmernému držiavaniu vody v lymfe a tým sa uvoľňujú aj opuchy na nohách.
 

 

Súčasťou ošetrenia je aplikácia aktívnej látky na problémové partie, prístroj PRESOR - prístroj na lymfatickú drenáž.
Dĺžka ošetrenia: 50 minút
                                                                                Cena ošetrenia: 15 €
 

 

ANTICELULITÍDNY, DETOXIKAČNÝ ZÁBAL

/olivový olej, kofein, škorica, brečtan/
Biologicky aktívne látky a koncentrovaný rastlinný extrakt brečtanu, stimulujú mikrocirkuláciu a upravujú bunkový metabolizmus ( podporujú látkovú výmenu), čím sa odpadové látky pomaly vylučujú z organizmu a tým sa spomaľuje ukladanie tuku do buniek. Ošetrovaná pokožka  sa regeneruje a vyhladzuje. Pleť  sa na kritických častiach tela ako sú brucho, stehná, boky, zadok ,vyhladzuje a zbavuje celulitídy a pomarančovej kôry. Použité účinné látky v špeciálnej kombinácii účinne pôsobia na tvarovanie a formovanie postavy. Želaný efekt podporíme  s pravidelným cvičením  a zmenou životosprávy.
 

 

Súčasťou ošetrenia je aplikácia aktívnej látky na problémové partie, prístroj PRESOR - prístroj na lymfatickú drenáž.
Dĺžka ošetrenia: 50 minút
                                                                                Cena ošetrenia: 15 €
 

 

TVAROVACÍ A ZOŠTÍHĽUJÚCI ZÁBAL

/biologicky aktívne morské riasy, paprika/kapsacín/, citrónový olej, škoricový olej, kofein a karnitin. Gél neobsahuje konzervačné látky, parfém a farbivo./
Ideálny prípravok  na boj s celulitídou a na formovanie problémových partií- zadok, boky, stehná, brucho.  Obsahuje mediteránsky olivový olej, ktorý pokožke navráti hydratáciu a tým aj jej pevnosť a pružnosť. Pri pravidelnom používaní je rozdiel v centimetroch. Vďaka aktívnemu prekrveniu a prehriatiu pokožky všetky účinné látky v intenzívnej forme podporujú látkovú výmenu, odtok lymfy, spaľovanie tukových vankúšikov.
 

 

Súčasťou ošetrenia je aplikácia aktívnej látky na problémové partie, prístroj PRESOR - prístroj na lymfatickú drenáž.
Dĺžka ošetrenia: 50 minút
                                                                                Cena ošetrenia: 15 

 

—————

Späť


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00