11.02.2012 19:24

RÁDIOFREKVENCIA

 

ALTERNATÍVA PLEŤOVÉHO LIFTINGU!

 

Bezpečná a jednoduchá metóda k odstráneniu ochabnutej pleti. Rádiofrekvencia je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Jedná sa o neinváznu techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre. Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez povrch pokožky, bez toho aby ho akokoľvek poškodila. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pokožke. Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu, ktoré chcú zlepšiť svôj vzhľad, bez toho že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku. 
 
KONTRAINDIKÁCIE
Tehotenstvo a laktácia, vážne srdcové ochorenie, poruchy zrážanlivosti krvi, ochorenia spojivového tkaniva, rakovina, nedávne kolagénové výplne, osoby s kovovými implantátmi v tele. 
 
PRIEBEH OŠETRENIA 
Po odlíčení a tonizácii pokožky zvolí operátorka vhodný typ hlavice podľa ošetrovanej partie. Nanesie podkladový krém, ktorý umožňuje dobrú sklznosť a prevedie rádiofrekvenčné ošetrenie. Pred začatím ošetrenia zvolí na prístroji vhodný stupeň energie, priloží hlavicu na ošetrovanú partiu a následne odporúčanými ťahmi postupne ošetrí celú pleť. Pri rádiofrekvenčnom ošetrení sa docsiahne lokálne zvýšenie teploty ošetrovanej partie o 4 - 5 stupňov. Zákazník pociťuje výrazný tepelný efekt, ktorý je želaný. Operátorka komunikuje so zákazníkom, aby nedošlo popáleniu pleti. Na záver ošetrenia sa aplikuje vhodný typ masky.
 
 

 

VÝSLEDKY OŠETRENIA
Výsledkom je pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti. K efektu vypnutia dochádza postupne približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení, výsledky sú viditeľné po dobu približne 1,5 roka. Po podstúpení ošetrení tohoto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie mizne po krátkej dobe. Rádiofrekvencia sa môže kombinovať s inými druhmi ošetrení ako napr. pulzným svetlom (fotoomladenie), ktoré zlepšuje textúru pleti a odstraňuje drobné škvrny. Tiež je doporúčaná kombinácia s neinvazívnou mesoterapiou, ktorá pokožku vyživuje a hydratuje, čím predlžuje výsledky rádiofrekvenčného ošetrenia. Každé z týchto ošetrení sa podstupuje v inom časovom horizonte s tým, že dobre naplánovaný postup ošetrení napomáha k dosiahnutiu celkového omladeniu tváre. 
 
FREKVENCIA A POČET OŠETRENÍ
Počet potrebných ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne se však doporučuje 4-6 ošetrení, pričom medzi ošetreniami by mala byť pauza 7 - 14 dní. Následné udržiavacie ošetrenia umožňujú zachovanie dosiahnutých výsledkov. Výhodou je, že nie sú kontraindikácie pri opaľovaní za podmienok, že klient používa vhodný opaľovací prípravok. 
 
 

TELOVÁ RÁDIOFREKVENCIA

—————

Späť


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00