30.07.2017 08:39

RÁDIOFREKVENCIA

Bezpečná a jednoduchá metóda k odstráneniu ochabnutej pleti. Jedná sa o neinváznu techniku, ktorá koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a spevneniu. Celkovým výsledkom sú spevnené kontúry tváre a čo je najpodstatnejšie dochádza k stimulácii tvorby kolagénu.  Najlepšie výsledky prichádzajú až po ukončení kúry, ktorá by mala byť minimálne v počte 4 ošetrení v rozostupe 2 týždňov. Efekt z ošetrenia pretrváva
do 1 roka. Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez povrch pokožky  bez toho aby ho akokoľvek poškodila.  Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu a je vhodnou nedzistanicou pred invazívnejšími zákrokmi.

KONTRAINDIKÁCIE

Tehotenstvo a laktácia, vážne srdcové ochorenie, poruchy zrážanlivosti krvi, ochorenia spojivového tkaniva, rakovina, nedávne kolagénové výplne, osoby s kovovými implantátmi v tele. 

PRIEBEH OŠETRENIA 

Po odlíčení a tonizácii pokožky a peelingu zvolí operátorka vhodný typ hlavice podľa ošetrovanej partie. Nanesie podkladový krém, ktorý umožňuje dobrú sklznosť a prevedie rádiofrekvenčné ošetrenie. Pred začatím ošetrenia zvolí na prístroji vhodný stupeň energie, priloží hlavicu na ošetrovanú partiu a následne odporúčanými ťahmi postupne ošetrí celú pleť. Pri rádiofrekvenčnom ošetrení sa dosiahne lokálne zvýšenie teploty ošetrovanej partie o 4 - 5 stupňov. Zákazník pociťuje výrazný tepelný efekt, ktorý je želaný. Operátorka komunikuje so zákazníkom, aby nedošlo popáleniu pleti. Na záver ošetrenia sa aplikuje vhodný typ masky.

VÝSLEDKY OŠETRENIA

Výsledkom ošetrení sú spevnené kontúry tváre, lepšia elasticita tkaniva a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti. K efektu vypnutia dochádza postupne približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení, výsledky sú viditeľné po dobu približne 1 roka. Po podstúpení ošetrení tohoto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie mizne po krátkej dobe. Rádiofrekvencia sa môže kombinovať s inými druhmi ošetrení ako napr. pulzným svetlom (fotoomladenie), ktoré zlepšuje textúru pleti a stav pigmentácií. Tiež je doporúčaná kombinácia s neinvazívnou mezoterapiou, ktorá pokožku vyživuje a hydratuje prípadne mikroihličkovou mezoterapiou krorá má výrazný regeneračný a omladzujúci účinok. Dobre naplánovaný postup ošetrení a jeho následná aplikácia po 1roku prispieva k dosiahnutiu celkového omladeniu tváre a odialeniu prirodzeného starnutia pleti. 

FREKVENCIA A POČET OŠETRENÍ

Počet potrebných ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne se však doporučuje 4-6 ošetrení, pričom medzi ošetreniami by mala byť pauza 7 - 14 dní. Následné udržiavacie ošetrenia umožňujú zachovanie dosiahnutých výsledkov. Výhodou je, že nie sú kontraindikácie pri opaľovaní za podmienok, že klient používa vhodný opaľovací prípravok.

  •  

        OMLADENIE, SPEVNENIE

PLEŤ

/odlíčenie, peeling podľa ročného obdobia, rádiofrekvencia, vlísová maska na tvár, krémová maska na krk a dekolt,  konečná úprava/

 

Dĺžka ošetrenia tvár, krk a dekolt:      75minút             

Cena ošetrenia:                                        45 €

Dĺžka ošetrenia tvár, krk:                    60minút             

Cena ošetrenia:                                        35 €

TELO

Dĺžka ošetrenia zadok:                        30minút             

Cena ošetrenia:                                        45 €

Dĺžka ošetrenia stehná:                       40minút             

Cena ošetrenia:                                        55 €

Dĺžka ošetrenia boky:                          30minút             

Cena ošetrenia:                                        35 €

Aplikácia: celoročne

 

*CENY KOMBINOVANÝCH PRÍSTROJOVÝCH OŠETRENÍ NÁJDETE V HLAVNOM CENNÍKU

 
 

—————

Späť


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00