Nobilis Tilia

INÝ SVET PRE VÁS – cesta k prírodnej harmónii a kráse. Spoločnosť Nobilis Tilia sa zoberá výrobou aromoterapeutickej kozmetiky, vzdelávaním a osvetovou činnosťou v odbore aromoterapia už od roku 1994. Poskytuje širokú ponuku kvalitnej prírodnej kozmetiky masážnym a kozmetickým salónom, špecializovaným predajňám aj zákazníkom. Zásadami výroby sú ručná práca, odmietanie živočíšnych surovín a pokusov na zvieratách, maximálne využitie surovín z ekologického poľnohospodárstva /BIO/, výroba bez syntetických a konzervačných látok, kedykoľvek je to možné, vlastné pestovanie a zber niektorých rastlín s uplatnením princípu biorytmu, praktizovaných Rudolfom Steinerom a jeho následovníkmi a spojenie nových poznatkov účinkov liečivých rastlín s tradičnými historickými skúsenosťami. Nobilis Tilia je výhradným držiteľom oprávnenia k užívaniu Pí-technológie pre výrobu kozmetiky.

BIOFÁZA ako metóda enzymatickej regenerácie je jedinečnou, veľmi účinnou metódou prírodného ošetrenia pleti a pokožky pre kozmetičky, masérov, fyzioterapeutoí aj pre domácu starostlivosť. Je založená na regenerácii a aktivácii enzýmov - životne dôležité  pre ľudský organizmus.  Enzýmy sú látky, ktoré umožňujú život. Spúšťajú a urýchľujú všetky biochemické reakcie, ktoré sa uskutočňujú v každom živom organizme. Podieľajú sa na všetkých životnedôležitých procesoch látkovej premeny /metabolizme/, na odstraňovaní starých opotrebovaných buniek aj na ich náhrade novými bunkami, na liečení všetkých druhov rán a  zápalov, na správnej funkcii cievneho, imunitného a lymfatického systému, ktorý sa významnou mierou podieľa na detoxikácii organizmu.
 
ENZÝMY A VZHĽAD PLETI

 

Hromadenie toxických látok a nedostatočná výživa buniek sa okrem zdravotných dopadov prejavuje aj na vzhľade pleti. Objavujú sa predčasné známky starnutia ako je nedostatočná hydratácia, celulitída, tvorba vrások, ztrata elasticity, povädnutá pleť, zvýšená citlivosť, alergie, ekzémy, zápaly a opuchy. Prípravky rady Biofáza pomáhajú zaktivovať príslušné enzýmy ovplivňujúce tok lymfy a krvi a podporujú tak odvod toxických látok z tkaniva a prívod výživných látok k bunkám v mieste aplikácie. Prípravky sú určené pre kozmetické ošetrenie pleti, liečeniu zápalov a rán, k masážam, fyzioterapeutickému použitiu a tiež domácemu použitiu.
 
ÚČINKY PRODUKTOV RADY BIOFÁZA:

 

 • AKTIVÁCIA ENZÝMOV TELU VLASTNÝCH
 • REVITALIZÁCIA A VYHLADENIE PLETI
 • STIMULÁCIA OBNOVY KOŽNÝCH BUNIEK
 • REDUKCIA VRÁSOK
 • ZVÝŠENÁ ELASTICITA PLETI A POKOŽKY
 • ZVÝŠENÁ HYDRATÁCIA
 • PODPORA ROVNOMERNÉHO SFARBENIA PLETI
 • ZDRAVÝ A MLADISTVÝ VZHĽAD PLETI
 • ZLEPŠENIE STAVU CELULITÍDY
 • ZLEPŠENIE VZHĽADU JAZIEV
 • DETOXIKÁCIA ORGANIZMU
 • ODSTRÁNENIE ENERGETICKÝCH BLOKÁD
 • ODSTRÁNENIE SVALOVÝCH SPAZIEM
 
MLADÝ JAČMEŇ - ŽIVÁ POTRAVA BOHATÁ NA ENZÝMY
Kúru biofáza je vhodné doplniť dodávaním živých enzýmov potravou, pretože tepelná úprava stravy /pri teplote nad 45°C/ všetky enzýmy v nej obsiahnuté ničí. Veľmi vhodným doplnkom je konzumácia zelených potravín, hlavne mladého jačmeňa, ktorý obsahuje veľa druhov enzýmov.
 

 


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00