Permanetný make-up

Cieľom permanetného make-up alebo mikropigmentácie je dosiahnuť estetickú korekciu, zlepšenie alebo zvýraznenie vybraných častí tváre vpravovaním mikropigmentov sterilnými ihlami určenými na tento úkon.

Metóda PMÚ sa opiera o 2 elementy: 1. Korekčné a estetické líčenie, 2. Ozdoby tela tetovaním.Permanentný make-up je kozmetická procedúra, ktorá spočíva vo vpravovaní pigmentov pod kožu /asi do híbky 0,3 - 0,6 mm/ špeciálnym tetovacím prístrojom.

V posledných rokoch si permanentný make-up získava čoraz väčšiu popularitu a stáva sa jednoduchým a pohodlným riešením pre ženy, ktoré si želajú byť upravené od večera do rána. Pomocou permanetného make-up dosiahnete zvýraznenie určitých čŕt tváre /obočie, očné linky, kontúry pier/  a naopak koriguje drobné nedokonalosti a chybičky krásy.

Pre dosiahnutie dokonalého efektu používame vysoko kvalitné tetovacie pigmenty, ktoré zaručia dlhotrvajúci a prirodzený výsledok. Odtieň vydrží 2 - 5 rokov, potom postupne bledne, taktiež je dobré ho retetovať, jeho životnosť sa tak predĺži na niekoľko ďaľších rokov. Na retetováž podkytneme 75% zľavu, pokiaľ bolo tetovanie robené u nás. Pri práci sa používajú samozrejme jednorázové materiály: ihly, špičky a gumené rukavice.

Použitie kvalitných anestetík zaisťuje maximálne pohodlie klientky. Zákrok je veľmi šetrný a nie je treba si vyberať špeciálnu dovolenku v práci, klient sa ihneď  bez problémov začlení do pracovného a spoločenského života.

AKÉ VÝHODY MÁ PERMANETNÝ MAKE-UP?
  • zvýraznia s prednoti tváre
  • skorigujú drobné kozmetické nedostatky
  • rieši problém času aj peňazí
  • 100% odolný proti vode
  • vhodný aj pre ženy, ktoré trpia na alergie spôsobené z líčidiel
AKO DLHO TRVÁ ZÁKROK?
  • obočie /aj čiarkované/ 1h - 1h 30 min
  • očné linky 50 min - 1 h
  • pery 1h - 1h 45 min

Uvedené časy sú orientačné, je v nich zahrnuté umŕtvenie, konzultácia. Každý klient je však individuálny, má inú pokožku aj požiadavky, preto zákrok môže trvať dlhšie alebo kratšie.

KEDY NEPODSTÚPIŤ ZÁKROK?

Permanetný make-up napriek všeobecne dobrej znášanlivosti, však nie je vhodný pre ženy trpiace alergiou alebo kožnými ochoreniami. Nemôže sa aplikovať na patologicky zmenené miesta kože ani na materské znamienka. Veľkým rizikom je aj prítomnosť herpesu. Taktiež nie je vhodné podstúpiť zákrok počas menštruácie, po použití alkoholu a nevyspatosti.

 

SLUŽBA MOMENTÁLNE NIE JE V PONUKE

 

 


Kontakt

Salón Fénix

Nad Plážou 17/A BELVEDER
97401 BANSKÁ BYSTRICA


Jarmila Chochulová
+421 918 165 908
/kozmetika, prístrojové ošetrenia/
Po-Pia: 8:30 - 19:00

Vanda Huláková
+421 907 238 485
/IPL - fotoomladenie, fotodepilácia/
So: 8:30 - 12:00

Nikola Nikmonová
/pedikúra, shellac, 3D riasy/
+421 907 441 786
Po-Pia: 8:30 - 19:00